BK1608LL560-TV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BK1608LL560-TV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK1608LL560-TV
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FERRITE BEAD 56 OHM 0603 1LN
Podatkovni listi: 1.BK1608LL560-TV.pdf2.BK1608LL560-TV.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BK1608LL560-TV
Številka dela BK1608LL560-TV Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FERRITE BEAD 56 OHM 0603 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4791 pcs Podatkovni list 1.BK1608LL560-TV.pdf2.BK1608LL560-TV.pdf
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija BK
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 587-3918-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca @ Pogostost 56 Ohms @ 100MHz
Višina (maks.) 0.037" (0.95mm) Vrsta filtra -
DC Resistance (DCR) (Max) 300 mOhm Trenutna ocena (maks.) 400mA