BKP1608HS330-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BKP1608HS330-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BKP1608HS330-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FERRITE BEAD 33 OHM 0603 1LN
Podatkovni listi: 1.BKP1608HS330-T.pdf2.BKP1608HS330-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BKP1608HS330-T
Številka dela BKP1608HS330-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FERRITE BEAD 33 OHM 0603 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3858408 pcs Podatkovni list 1.BKP1608HS330-T.pdf2.BKP1608HS330-T.pdf
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija BK
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 587-1926-2
BKP1608HS330-T-ND
BKP1608HS330T
LF BKP1608HS330-T
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 33 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.037" (0.95mm)
Vrsta filtra Power Line DC Resistance (DCR) (Max) 25 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 3A