BKP2125HS331-TV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BKP2125HS331-TV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BKP2125HS331-TV
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN
Podatkovni listi: 1.BKP2125HS331-TV.pdf2.BKP2125HS331-TV.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BKP2125HS331-TV
Številka dela BKP2125HS331-TV Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5741 pcs Podatkovni list 1.BKP2125HS331-TV.pdf2.BKP2125HS331-TV.pdf
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija BK
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 587-3972-2
BKP2125HS331TV
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca @ Pogostost 330 Ohms @ 100MHz
Višina (maks.) 0.041" (1.05mm) Vrsta filtra Power Line
DC Resistance (DCR) (Max) 75 mOhm Trenutna ocena (maks.) 1.5A