BRC2518T6R8M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRC2518T6R8M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BRC2518T6R8M
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 680MA 364 MOHM
Podatkovni listi: 1.BRC2518T6R8M.pdf2.BRC2518T6R8M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BRC2518T6R8M
Številka dela BRC2518T6R8M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 6.8UH 680MA 364 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 515523 pcs Podatkovni list 1.BRC2518T6R8M.pdf2.BRC2518T6R8M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1007 (2518 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija BR, C Type
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1007 (2518 Metric)
Druga imena 587-2446-2
LQ BR C2518T6R8M
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 45MHz natančen opis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 680mA 364 mOhm Max 1007 (2518 Metric)
DC Resistance (DCR) 364 mOhm Max Trenutna ocena 680mA
Tok - nasičenost 1.05A