BRL2518T1R5M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRL2518T1R5M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BRL2518T1R5M
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 920MA 130 MOHM
Podatkovni listi: 1.BRL2518T1R5M.pdf2.BRL2518T1R5M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BRL2518T1R5M
Številka dela BRL2518T1R5M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 1.5UH 920MA 130 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 456444 pcs Podatkovni list 1.BRL2518T1R5M.pdf2.BRL2518T1R5M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1007 (2518 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija BR, L Type
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1007 (2518 Metric)
Druga imena 587-1953-2
LQ BR L2518T1R5M
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 1.5µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 100MHz natančen opis 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 920mA 130 mOhm Max 1007 (2518 Metric)
DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max Trenutna ocena 920mA
Tok - nasičenost 1.2A