BRL3225T6R8M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRL3225T6R8M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BRL3225T6R8M
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 770MA 324 MOHM
Podatkovni listi: 1.BRL3225T6R8M.pdf2.BRL3225T6R8M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BRL3225T6R8M
Številka dela BRL3225T6R8M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 6.8UH 770MA 324 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 848561 pcs Podatkovni list 1.BRL3225T6R8M.pdf2.BRL3225T6R8M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija BR, L Type
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 587-3032-2
LQ BR L3225T6R8M
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.067" (1.70mm)
Frekvenca - Samozadostna 90MHz natančen opis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 770mA 324 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 324 mOhm Max Trenutna ocena 770mA
Tok - nasičenost 1.05A