CAL45TB121K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CAL45TB121K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 120UH 490MA 1.6 OHM TH
Podatkovni listi: 1.CAL45TB121K.pdf2.CAL45TB121K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CAL45TB121K
Številka dela CAL45TB121K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 120UH 490MA 1.6 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4655 pcs Podatkovni list 1.CAL45TB121K.pdf2.CAL45TB121K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija CA, L Type
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Axial
Druga imena LA CAL 45TB 121K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 120µH Unshielded Wirewound Inductor 490mA 1.6 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max
Trenutna ocena 490mA Tok - nasičenost 550mA