CAL45TB562K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CAL45TB562K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 5.6MH 60MA 90 OHM TH
Podatkovni listi: 1.CAL45TB562K.pdf2.CAL45TB562K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CAL45TB562K
Številka dela CAL45TB562K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 5.6MH 60MA 90 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4538 pcs Podatkovni list 1.CAL45TB562K.pdf2.CAL45TB562K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija CA, L Type
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Axial
Druga imena LA CAL 45TB 562K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 252kHz Induktivnost 5.6mH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 5.6mH Unshielded Wirewound Inductor 60mA 90 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 90 Ohm Max
Trenutna ocena 60mA Tok - nasičenost 90mA