CAL45TB820K
pregled izdelka
Številka dela: CAL45TB820K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 82UH 620MA 920 MOHM TH
Podatkovni listi: 1.CAL45TB820K.pdf2.CAL45TB820K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CAL45TB820K
Številka dela CAL45TB820K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 82UH 620MA 920 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5779 pcs Podatkovni list 1.CAL45TB820K.pdf2.CAL45TB820K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm)
Druga imena LA CAL 45TB 820K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 82µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 82µH Unshielded Wirewound Inductor 620mA 920 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 920 mOhm Max
Trenutna ocena 620mA Tok - nasičenost 620mA