CAL45VB1R8K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CAL45VB1R8K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 2.8A 48 MOHM TH
Podatkovni listi: 1.CAL45VB1R8K.pdf2.CAL45VB1R8K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CAL45VB1R8K
Številka dela CAL45VB1R8K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 1.8UH 2.8A 48 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4711 pcs Podatkovni list 1.CAL45VB1R8K.pdf2.CAL45VB1R8K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija CA, L Type
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Axial
Druga imena LA CAL 45VB 1R8K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 2.8A 48 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 48 mOhm Max
Trenutna ocena 2.8A Tok - nasičenost 4.1A