CAL45VB5R6K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CAL45VB5R6K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 2.1A 89 MOHM TH
Podatkovni listi: 1.CAL45VB5R6K.pdf2.CAL45VB5R6K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CAL45VB5R6K
Številka dela CAL45VB5R6K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 5.6UH 2.1A 89 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5095 pcs Podatkovni list 1.CAL45VB5R6K.pdf2.CAL45VB5R6K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija CA, L Type
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Axial
Druga imena LA CAL 45VB 5R6K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 2.1A 89 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 89 mOhm Max
Trenutna ocena 2.1A Tok - nasičenost 2.5A