CB2518T470M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CB2518T470M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB2518T470M
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 47UH 420MA 1.235 OHM
Podatkovni listi: 1.CB2518T470M.pdf2.CB2518T470M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB2518T470M
Številka dela CB2518T470M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 47UH 420MA 1.235 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 957341 pcs Podatkovni list 1.CB2518T470M.pdf2.CB2518T470M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1007 (2518 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija CB
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1007 (2518 Metric)
Druga imena LQ CB 2518T470M delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 47µH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 12MHz natančen opis 47µH Unshielded Wirewound Inductor 420mA 1.235 Ohm Max 1007 (2518 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.235 Ohm Max Trenutna ocena 420mA
Tok - nasičenost 110mA