CBC3225T150MR
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CBC3225T150MR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CBC3225T150MR
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 15UH 850MA 253.5 MOHM
Podatkovni listi: 1.CBC3225T150MR.pdf2.CBC3225T150MR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CBC3225T150MR
Številka dela CBC3225T150MR Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 15UH 850MA 253.5 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 757593 pcs Podatkovni list 1.CBC3225T150MR.pdf2.CBC3225T150MR.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija CB, C Type
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 587-5826-2
CBC3225T150MR-ND
LQ CB C3225T150MR
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.106" (2.70mm)
Frekvenca - Samozadostna 20MHz natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 850mA 253.5 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 253.5 mOhm Max Trenutna ocena 850mA
Tok - nasičenost 730mA