CKP20164R7M-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CKP20164R7M-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CKP20164R7M-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 900MA 200 MOHM
Podatkovni listi: 1.CKP20164R7M-T.pdf2.CKP20164R7M-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CKP20164R7M-T
Številka dela CKP20164R7M-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 4.7UH 900MA 200 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 440858 pcs Podatkovni list 1.CKP20164R7M-T.pdf2.CKP20164R7M-T.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0806 (2016 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija CK, P Type
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0806 (2016 Metric)
Druga imena 587-2607-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 4.7µH Unshielded Multilayer Inductor 900mA 200 mOhm Max 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max Trenutna ocena 900mA