EMK042CG560JC-FW
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK042CG560JC-FW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMK042CG560JC-FW
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 56PF 16V NP0 01005
Podatkovni listi: 1.EMK042CG560JC-FW.pdf2.EMK042CG560JC-FW.pdf3.EMK042CG560JC-FW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMK042CG560JC-FW
Številka dela EMK042CG560JC-FW Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 56PF 16V NP0 01005 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.009" (0.22mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 01005 (0402 Metric) Druga imena 587-2289-2
EMK042CG560JCFW
RM EMK042 CG560JC-FW
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 56pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) Zmogljivost 56pF