EMK042CG680JC-W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK042CG680JC-W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMK042CG680JC-W
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 68PF 16V C0G 01005
Podatkovni listi: 1.EMK042CG680JC-W.pdf2.EMK042CG680JC-W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMK042CG680JC-W
Številka dela EMK042CG680JC-W Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 68PF 16V C0G 01005 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5723937 pcs Podatkovni list 1.EMK042CG680JC-W.pdf2.EMK042CG680JC-W.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.009" (0.22mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 01005 (0402 Metric) Druga imena EMK042CG680JCW
RM EMK042 CG680JC-W
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 68pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) Zmogljivost 68pF