EMK063BJ682KP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK063BJ682KP-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMK063BJ682KP-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 6800PF 16V X5R 0201
Podatkovni listi: 1.EMK063BJ682KP-F.pdf2.EMK063BJ682KP-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EMK063BJ682KP-F
Številka dela EMK063BJ682KP-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 6800PF 16V X5R 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4971777 pcs Podatkovni list 1.EMK063BJ682KP-F.pdf2.EMK063BJ682KP-F.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena EMK063BJ682KPF
RM EMK063 BJ682KP-F
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 6800pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) Zmogljivost 6800pF