EMK105F473ZV-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK105F473ZV-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMK105F473ZV-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.047UF 16V Y5V 0402
Podatkovni listi: 1.EMK105F473ZV-F.pdf2.EMK105F473ZV-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMK105F473ZV-F
Številka dela EMK105F473ZV-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.047UF 16V Y5V 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4199033 pcs Podatkovni list 1.EMK105F473ZV-F.pdf2.EMK105F473ZV-F.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena EMK105F473ZVF
RM EMK105 F473ZV-F
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.047µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 0.047µF