EMK316BJ225MLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK316BJ225MLHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMK316BJ225MLHT
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 2.2UF 16V X5R 1206
Podatkovni listi: 1.EMK316BJ225MLHT.pdf2.EMK316BJ225MLHT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMK316BJ225MLHT
Številka dela EMK316BJ225MLHT Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 2.2UF 16V X5R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 794637 pcs Podatkovni list 1.EMK316BJ225MLHT.pdf2.EMK316BJ225MLHT.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena CE EMK316BJ225MLHT
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Ultra Low ESR
Stopnja napak - natančen opis 2.2µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije Automotive, SMPS Filtering