EMK316F474ZDST
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK316F474ZDST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMK316F474ZDST
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 16V Y5V 1206
Podatkovni listi: EMK316F474ZDST.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EMK316F474ZDST
Številka dela EMK316F474ZDST Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.47UF 16V Y5V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5106 pcs Podatkovni list EMK316F474ZDST.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.47µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.47µF