EMK325B7106KNHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK325B7106KNHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMK325B7106KNHT
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 10UF 16V X7R 1210
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMK325B7106KNHT
Številka dela EMK325B7106KNHT Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 10UF 16V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.083" (2.10mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 587-3334-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 10µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 10µF