EST1060T1R5NDGA
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EST1060T1R5NDGA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EST1060T1R5NDGA
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 8A 7MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.EST1060T1R5NDGA.pdf2.EST1060T1R5NDGA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EST1060T1R5NDGA
Številka dela EST1060T1R5NDGA Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 1.5UH 8A 7MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67216 pcs Podatkovni list 1.EST1060T1R5NDGA.pdf2.EST1060T1R5NDGA.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.398" L x 0.394" W (10.10mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija ES
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 587-6050-1 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1.5µH Višina - sedež (maks.) 0.248" (6.30mm)
Frekvenca - Samozadostna 93MHz Lastnosti -
natančen opis 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 8A 7 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 7 mOhm Max
Trenutna ocena 8A Tok - nasičenost 9A