EVK105RH4R7JW-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EVK105RH4R7JW-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EVK105RH4R7JW-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 4.7PF 16V R2H 0402
Podatkovni listi: 1.EVK105RH4R7JW-F.pdf2.EVK105RH4R7JW-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EVK105RH4R7JW-F
Številka dela EVK105RH4R7JW-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 4.7PF 16V R2H 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1830696 pcs Podatkovni list 1.EVK105RH4R7JW-F.pdf2.EVK105RH4R7JW-F.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.020" (0.52mm) Temperaturni koeficient R2H
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija EVK
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena EVK105RH4R7JWF
RV EVK105 RH4R7JW-F
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
natančen opis 4.7pF ±5% 16V Ceramic Capacitor R2H 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 4.7pF