EWK107B7224MVHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EWK107B7224MVHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EWK107B7224MVHT
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 16V X7R 0306
Podatkovni listi: EWK107B7224MVHT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EWK107B7224MVHT
Številka dela EWK107B7224MVHT Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.22UF 16V X7R 0306 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 846638 pcs Podatkovni list EWK107B7224MVHT.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.032" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm) Serija W
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0306 (0816 Metric) Druga imena CE EWK107 B7224MVHT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 0.22µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0306 (0816 Metric)
Zmogljivost 0.22µF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling