FBMJ4516HS720NT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
FBMJ4516HS720NT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FBMJ4516HS720NT
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FERRITE BEAD 72 OHM 1806 1LN
Podatkovni listi: 1.FBMJ4516HS720NT.pdf2.FBMJ4516HS720NT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FBMJ4516HS720NT
Številka dela FBMJ4516HS720NT Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FERRITE BEAD 72 OHM 1806 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1572999 pcs Podatkovni list 1.FBMJ4516HS720NT.pdf2.FBMJ4516HS720NT.pdf
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Serija FB
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1806 (4516 Metric) Druga imena 587-1776-2
FBMJ4516HS720NT-ND
FC FB MJ4516HS720NT
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 72 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Vrsta filtra Power Line DC Resistance (DCR) (Max) 7 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 6A