HKQ04021N9B-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
HKQ04021N9B-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HKQ04021N9B-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 1.9NH 310MA 210 MOHM
Podatkovni listi: 1.HKQ04021N9B-T.pdf2.HKQ04021N9B-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HKQ04021N9B-T
Številka dela HKQ04021N9B-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 1.9NH 310MA 210 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5931 pcs Podatkovni list 1.HKQ04021N9B-T.pdf2.HKQ04021N9B-T.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±0.1nH
Paket naprave za dobavitelja 01005 (0402 Metric) Velikost / dimenzija 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija HK, Q Type
Ocene - Q @ Frek 10 @ 500MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 01005 (0402 Metric)
Druga imena 587-4496-2
HKQ04021N9BT
LG HKQ0402 1N9B-T
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 500MHz Induktivnost 1.9nH
Višina - sedež (maks.) 0.009" (0.23mm) Frekvenca - Samozadostna 10GHz
natančen opis 1.9nH Unshielded Multilayer Inductor 310mA 210 mOhm Max 01005 (0402 Metric) DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max
Trenutna ocena 310mA Tok - nasičenost -