HKQ04022N1B-E
Taiyo YudenTaiyo Yuden
HKQ04022N1B-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HKQ04022N1B-E
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXD IND 2.1NH 270MA 270MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.HKQ04022N1B-E.pdf2.HKQ04022N1B-E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HKQ04022N1B-E
Številka dela HKQ04022N1B-E Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXD IND 2.1NH 270MA 270MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5062 pcs Podatkovni list 1.HKQ04022N1B-E.pdf2.HKQ04022N1B-E.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±0.1nH
Paket naprave za dobavitelja 01005 (0402 Metric) Velikost / dimenzija 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija HK, Q Type
Ocene - Q @ Frek 8 @ 500MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 01005 (0402 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Material - jedro Ceramic
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 500MHz
Induktivnost 2.1nH Višina - sedež (maks.) 0.009" (0.22mm)
Frekvenca - Samozadostna 9.7GHz Lastnosti -
natančen opis 2.1nH Unshielded Multilayer Inductor 270mA 270 mOhm Max 01005 (0402 Metric) DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max
Trenutna ocena 270mA Tok - nasičenost -