HMJ212BB7472KGHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
HMJ212BB7472KGHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HMJ212BB7472KGHT
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 4700PF 100V X7R 0805
Podatkovni listi: 1.HMJ212BB7472KGHT.pdf2.HMJ212BB7472KGHT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HMJ212BB7472KGHT
Številka dela HMJ212BB7472KGHT Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 4700PF 100V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 634952 pcs Podatkovni list 1.HMJ212BB7472KGHT.pdf2.HMJ212BB7472KGHT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 587-4222-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
natančen opis 4700pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 4700pF