HMK107B7103KAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
HMK107B7103KAHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HMK107B7103KAHT
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
Podatkovni listi: 1.HMK107B7103KAHT.pdf2.HMK107B7103KAHT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HMK107B7103KAHT
Številka dela HMK107B7103KAHT Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 10000PF 100V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2259963 pcs Podatkovni list 1.HMK107B7103KAHT.pdf2.HMK107B7103KAHT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena CG HMK107 B7103KAHT
CGHMK107B7103KAHT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
natančen opis 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 10000pF