JMK063BJ334MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
JMK063BJ334MP-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JMK063BJ334MP-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.33UF 6.3V X5R 0201
Podatkovni listi: 1.JMK063BJ334MP-F.pdf2.JMK063BJ334MP-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JMK063BJ334MP-F
Številka dela JMK063BJ334MP-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.33UF 6.3V X5R 0201 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1296136 pcs Podatkovni list 1.JMK063BJ334MP-F.pdf2.JMK063BJ334MP-F.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.015" (0.39mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena JMK063BJ334MPF
RM JMK063 BJ334MP-F
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.33µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 0.33µF Aplikacije SMPS Filtering