JMK107BJ225KAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
JMK107BJ225KAHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JMK107BJ225KAHT
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0603
Podatkovni listi: 1.JMK107BJ225KAHT.pdf2.JMK107BJ225KAHT.pdf3.JMK107BJ225KAHT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JMK107BJ225KAHT
Številka dela JMK107BJ225KAHT Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 587-3386-2
CE JMK107 BJ225KAHT
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 2.2µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 2.2µF