JMK316ABJ226MLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
JMK316ABJ226MLHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JMK316ABJ226MLHT
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 22UF 6.3V X5R 1206
Podatkovni listi: 1.JMK316ABJ226MLHT.pdf2.JMK316ABJ226MLHT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JMK316ABJ226MLHT
Številka dela JMK316ABJ226MLHT Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 22UF 6.3V X5R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 519245 pcs Podatkovni list 1.JMK316ABJ226MLHT.pdf2.JMK316ABJ226MLHT.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 587-5552-1
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 22µF