JWK105BJ225MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
JWK105BJ225MP-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JWK105BJ225MP-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0204
Podatkovni listi: JWK105BJ225MP-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JWK105BJ225MP-F
Številka dela JWK105BJ225MP-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0204 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 837745 pcs Podatkovni list JWK105BJ225MP-F.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.014" (0.35mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.020" L x 0.039" W (0.52mm x 1.00mm) Serija W
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0204 (0610 Metric) Druga imena CE JWK105 BJ225MP-F
JWK105BJ225MPF
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 2.2µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0204 (0610 Metric)
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije Bypass, Decoupling