LAL02TB100K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LAL02TB100K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 10UH 160MA 2.5 OHM TH
Podatkovni listi: 1.LAL02TB100K.pdf2.LAL02TB100K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LAL02TB100K
Številka dela LAL02TB100K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 10UH 160MA 2.5 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4012 pcs Podatkovni list 1.LAL02TB100K.pdf2.LAL02TB100K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija LA, L Type
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.96MHz
Pakiranje Tray Paket / primer Axial
Druga imena LA LAL 02TB 100K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 24MHz
natančen opis 10µH Unshielded Inductor 160mA 2.5 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max
Trenutna ocena 160mA Tok - nasičenost -