LAL02TB221K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LAL02TB221K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 220UH 35MA 20 OHM TH
Podatkovni listi: 1.LAL02TB221K.pdf2.LAL02TB221K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LAL02TB221K
Številka dela LAL02TB221K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 220UH 35MA 20 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5325 pcs Podatkovni list 1.LAL02TB221K.pdf2.LAL02TB221K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija LA, L Type
Ocene - Q @ Frek 40 @ 796kHz
Pakiranje Tray Paket / primer Axial
Druga imena LA LAL 02TB 221K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 5MHz
natančen opis 220µH Unshielded Inductor 35mA 20 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 20 Ohm Max
Trenutna ocena 35mA Tok - nasičenost -