LAL02VD1R8K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LAL02VD1R8K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 240MA 1.1 OHM TH
Podatkovni listi: 1.LAL02VD1R8K.pdf2.LAL02VD1R8K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LAL02VD1R8K
Številka dela LAL02VD1R8K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 1.8UH 240MA 1.1 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4563 pcs Podatkovni list 1.LAL02VD1R8K.pdf2.LAL02VD1R8K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija LA, L Type
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.96MHz
Pakiranje Tray Paket / primer Axial
Druga imena LA LAL 02VD 1R8K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 60MHz
natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 240mA 1.1 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max
Trenutna ocena 240mA Tok - nasičenost -