LAL02VD390K
pregled izdelka
Številka dela: LAL02VD390K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 39UH 74MA 5.2 OHM TH
Podatkovni listi: 1.LAL02VD390K.pdf2.LAL02VD390K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LAL02VD390K
Številka dela LAL02VD390K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 39UH 74MA 5.2 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5619 pcs Podatkovni list 1.LAL02VD390K.pdf2.LAL02VD390K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija LA, L Type
Ocene - Q @ Frek 40 @ 2.52MHz
Pakiranje Tray Paket / primer Axial
Druga imena LA LAL 02VD 390K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 39µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 13MHz
natančen opis 39µH Unshielded Inductor 74mA 5.2 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 5.2 Ohm Max
Trenutna ocena 74mA Tok - nasičenost -