LAL03KH1R5M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LAL03KH1R5M
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 250MA 1 OHM TH
Podatkovni listi: 1.LAL03KH1R5M.pdf2.LAL03KH1R5M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LAL03KH1R5M
Številka dela LAL03KH1R5M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 1.5UH 250MA 1 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5317 pcs Podatkovni list 1.LAL03KH1R5M.pdf2.LAL03KH1R5M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.102" Dia x 0.276" L (2.60mm x 7.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija LA, L Type
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.96MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena LA LAL 03KH 1R5M delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 131MHz
natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 250mA 1 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 250mA Tok - nasičenost -