LAL03NA390K
pregled izdelka
Številka dela: LAL03NA390K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 39UH 115MA 4.5 OHM TH
Podatkovni listi: 1.LAL03NA390K.pdf2.LAL03NA390K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LAL03NA390K
Številka dela LAL03NA390K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 39UH 115MA 4.5 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5018 pcs Podatkovni list 1.LAL03NA390K.pdf2.LAL03NA390K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.102" Dia x 0.276" L (2.60mm x 7.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija LA, L Type
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.52MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena LA LAL 03NA 390K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 39µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 6.3MHz
natančen opis 39µH Unshielded Inductor 115mA 4.5 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 4.5 Ohm Max
Trenutna ocena 115mA Tok - nasičenost -