LAL03NA681K
pregled izdelka
Številka dela: LAL03NA681K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 680UH 45MA 28 OHM TH
Podatkovni listi: 1.LAL03NA681K.pdf2.LAL03NA681K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LAL03NA681K
Številka dela LAL03NA681K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 680UH 45MA 28 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4502 pcs Podatkovni list 1.LAL03NA681K.pdf2.LAL03NA681K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.102" Dia x 0.276" L (2.60mm x 7.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija LA, L Type
Ocene - Q @ Frek 50 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena LA LAL 03NA 681K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 680µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 1.95MHz
natančen opis 680µH Unshielded Inductor 45mA 28 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 28 Ohm Max
Trenutna ocena 45mA Tok - nasičenost -