LAL03TB221K
pregled izdelka
Številka dela: LAL03TB221K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 220UH 75MA 17 OHM TH
Podatkovni listi: 1.LAL03TB221K.pdf2.LAL03TB221K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LAL03TB221K
Številka dela LAL03TB221K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 220UH 75MA 17 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4018 pcs Podatkovni list 1.LAL03TB221K.pdf2.LAL03TB221K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.102" Dia x 0.276" L (2.60mm x 7.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija LA, L Type
Ocene - Q @ Frek 50 @ 796kHz
Pakiranje Tray Paket / primer Axial
Druga imena LA LAL 03TB 221K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 3MHz
natančen opis 220µH Unshielded Inductor 75mA 17 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 17 Ohm Max
Trenutna ocena 75mA Tok - nasičenost -