LAL04NA221K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LAL04NA221K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 220UH 155MA 5.1 OHM TH
Podatkovni listi: LAL04NA221K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LAL04NA221K
Številka dela LAL04NA221K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 220UH 155MA 5.1 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5376 pcs Podatkovni list LAL04NA221K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija LA, L Type
Ocene - Q @ Frek 55 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena LA LAL 04NA 221K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 3MHz
natančen opis 220µH Unshielded Inductor 155mA 5.1 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 5.1 Ohm Max
Trenutna ocena 155mA Tok - nasičenost -