LAL04NA8R2K
pregled izdelka
Številka dela: LAL04NA8R2K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 530MA 520 MOHM
Podatkovni listi: LAL04NA8R2K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LAL04NA8R2K
Številka dela LAL04NA8R2K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 8.2UH 530MA 520 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4891 pcs Podatkovni list LAL04NA8R2K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija LA, L Type
Ocene - Q @ Frek 80 @ 7.96MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena LA LAL 04NA 8R2K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 25MHz
natančen opis 8.2µH Unshielded Inductor 530mA 520 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 520 mOhm Max
Trenutna ocena 530mA Tok - nasičenost -