LAL04SK151K
pregled izdelka
Številka dela: LAL04SK151K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 150UH 175MA 4.2 OHM TH
Podatkovni listi: LAL04SK151K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LAL04SK151K
Številka dela LAL04SK151K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 150UH 175MA 4.2 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5827 pcs Podatkovni list LAL04SK151K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija LA, L Type
Ocene - Q @ Frek 45 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena LA LAL 04SK 151K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 3.5MHz
natančen opis 150µH Unshielded Inductor 175mA 4.2 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 4.2 Ohm Max
Trenutna ocena 175mA Tok - nasičenost -