LAL04SK3R3K
pregled izdelka
Številka dela: LAL04SK3R3K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 670MA 340 MOHM
Podatkovni listi: LAL04SK3R3K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LAL04SK3R3K
Številka dela LAL04SK3R3K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 3.3UH 670MA 340 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5279 pcs Podatkovni list LAL04SK3R3K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija LA, L Type
Ocene - Q @ Frek 65 @ 7.96MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena LA LAL 04SK 3R3K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 94MHz
natančen opis 3.3µH Unshielded Inductor 670mA 340 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max
Trenutna ocena 670mA Tok - nasičenost -