LAN02KR330J
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LAN02KR330J
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 33UH 180MA 2.2 OHM TH
Podatkovni listi: LAN02KR330J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LAN02KR330J
Številka dela LAN02KR330J Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 33UH 180MA 2.2 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5638 pcs Podatkovni list LAN02KR330J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.142" L (2.40mm x 3.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija LA, N Type
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.52MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena LA LAN 02KR 330J delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 14MHz
natančen opis 33µH Unshielded Inductor 180mA 2.2 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max
Trenutna ocena 180mA Tok - nasičenost -