LAP02KR1R5K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LAP02KR1R5K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 250MA 1 OHM TH
Podatkovni listi: LAP02KR1R5K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LAP02KR1R5K
Številka dela LAP02KR1R5K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 1.5UH 250MA 1 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5759 pcs Podatkovni list LAP02KR1R5K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija LA, P Type
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.96MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena LA LAP 02KR 1R5K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 80MHz
natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 250mA 1 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 250mA Tok - nasičenost -