LB2012T2R2MV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB2012T2R2MV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LB2012T2R2MV
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 260MA 230 MOHM
Podatkovni listi: 1.LB2012T2R2MV.pdf2.LB2012T2R2MV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LB2012T2R2MV
Številka dela LB2012T2R2MV Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 2.2UH 260MA 230 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 442820 pcs Podatkovni list 1.LB2012T2R2MV.pdf2.LB2012T2R2MV.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ščitenje Unshielded Serija LB
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 587-4034-1 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm) Frekvenca - Samozadostna 80MHz
natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 230 mOhm 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 230 mOhm
Trenutna ocena 260mA Tok - nasičenost -