LBC2518T3R3M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBC2518T3R3M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LBC2518T3R3M
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 560MA 208 MOHM
Podatkovni listi: 1.LBC2518T3R3M.pdf2.LBC2518T3R3M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LBC2518T3R3M
Številka dela LBC2518T3R3M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 3.3UH 560MA 208 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1419361 pcs Podatkovni list 1.LBC2518T3R3M.pdf2.LBC2518T3R3M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1007 (2518 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija LB, C Type
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1007 (2518 Metric)
Druga imena 587-2719-2
LBC2518T3R3M-ND
LQ LB C2518T3R3M
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 54MHz natančen opis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 560mA 208 mOhm Max 1007 (2518 Metric)
DC Resistance (DCR) 208 mOhm Max Trenutna ocena 560mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LBC2518T3R3MV
LBC2518T3R3MV
Proizvajalci: Taiyo Yuden
Opis: FIXED IND 3.3UH 560MA 208 MOHM