LBH1608T27NJ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBH1608T27NJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LBH1608T27NJ
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 27NH 400MA 250 MOHM
Podatkovni listi: LBH1608T27NJ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LBH1608T27NJ
Številka dela LBH1608T27NJ Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 27NH 400MA 250 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4208 pcs Podatkovni list LBH1608T27NJ.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija LB, H Type
Ocene - Q @ Frek 15 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena LQ LB H1608T27NJ delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 27nH
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Frekvenca - Samozadostna 3GHz
natančen opis 27nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 250 mOhm 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 250 mOhm
Trenutna ocena 400mA Tok - nasičenost -